Previous Next

Раді повідомити Вас про те, що нещодавно студенти 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта  (014.021 Англійська мова і література) та 035 Філологія (035.041 Германські мови та літератури (переклад включно) перша ‒ англійська) мали прекрасну нагоду поспілкуватися з native speaker. 16 березня 2023 року відбулося заняття з курсу «Варіанти англійської мови» за участю доктора філософії з коледжу Рокмонт (Колорадо, США) Кепа Хенслі. Як стверджує старший викладач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови, канд. філол. наук Лєвочкіна С. В., заняття було надзвичайно цікавим та продуктивним. Студенти активно комунікували англійською мовою, вчилися розрізняти на практиці різні американські діалекти, звертаючи особливу увагу на фонетичні відмінності. Цікаво? Ще б пак! У навчально-науковому інституті іноземних мов по-іншому й не буває! Дякуємо професору Хенслі за жваву, невимушену атмосферу спілкування та цікавий досвід!

Previous Next

22.03.2023 на кафедрі німецької філології відбувся Регіональний науково-практичний семінар підвищення кваліфікації для вчителів ЗЗСО «Moderne Technologien und Ideen im Deutschunterricht». З вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка ННІ іноземних мов доц. Швидка Л.В. У програмі заходу були представлені такі доповіді: "Гра на заняттях з німецької мови" (доц. Ганєчко В.В.), "Роль фонетики у навчанні сприйняття мовлення носіїв мови із застосуванням новітніх технологій" (доц. Поліщук Н.М.), "Ігри-енерджайзери на занятті німецької мови" (викл. Ришкова А.В.). Усі учасники заходу долучились до жвавої дискусії стосовно представлених доповідей проведеного заходу та обговорили останні рекомендації та проєкт стандарту до ОП "Середня освіта". Гаранти освітніх програм: доц. Овсієнко Л.О. та ст. викл. Стройкова С.А. представили проєкти ОП для обговорення та провели опитування стейкхолдерів. Усі зацікавлені сторони висловили свої рекомендації та зауваження щодо покращення змісту ОП кафедри німецької філології. Кафедра німецької філології дякує усім вчителям, які долучилися до заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ННІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Запрошуємо абітурієнтів на зустріч, яка наблизить їх до здійснення мрії стати студентом ННІ іноземних мов!

Гугл-форма для заповнення доступна за QR-кодом на зображенні або за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcnDvhwLq2NlVWxDSATYoqiIyRIfLaonmvTJ8-C2TQXAuWSw/viewform

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА У ЧЕРКАСЬКІЙ ЗОШ №30

Другий семестр 2022-2023 навчального року для студентів 4 курсу Навчально-наукового інституту іноземних мов спеціальності 014 Середня освіта розпочався з виробничої педагогічної практики у загальноосвітніх школах Черкас, Черкаської області та інших регіонів України. Шість тижнів перебування у школах, переймання досвіду, спілкування з дітьми й вчителями та проведення уроків у різних освітніх форматах (онлайн та офлайн) справили неабияке враження  на наших майбутніх випускників – бакалаврів, адже кожен зміг не лише провести необхідну кількість уроків, але й водночас запросити учнів старших класів до нас на навчання.

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ РОБОТА 2023: ПОГЛЯД ФАХІВЦЯ І, ВОДНОЧАС, МАМИ МАЙБУТНЬОГО ВСТУПНИКА

Раді повідомити Вам, що до переліку закладів загальної середньої освіти, які нам пощастило відвідати з  профорієнтаційним візитом додалась Черкаська загальноосвітня школа I-III #11. 02 березня 2023 року старший викладач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Лєвочкіна Світлана Владиславівна організувала зустріч із учнями 10-А класу. Світлана Владиславівна розповіла майбутнім абітурієнтам про спеціальності, які здобувають у навчально-науковому інституті іноземних мов, а також про можливості подальшого працевлаштування після закінчення університету. Варто відзначити, що цей профорієнтайційний захід був дещо особливим, адже у 10-А навчається син нашої колеги. Світлана Владиславівна стверджує: " Як мама старшокласника, я знаю, що юнакам та дівчатам знайти своє справжнє  покликання досить непросто. У такому потужному інформаційному вирі легко загубитись, тому нашій молоді необхідно давати певні орієнтири, розповідати про переваги  тієї, чи іншої професії. Тож я поставила собі за мету розповісти учням про важливість вивчення іноземних мов у наші нелегкі, але такі доленості часи. І, найголовніше, де і як можна здобути навички іншомовного спілкування. "

Дякуємо Світлані Владиславівні за такий інформативний захід!

Previous Next

Весна 2023 у Навчально-науковому інституті іноземних мов, попри тривоги, що час від часу вносять зміни у графік аудиторного навчання, надихнула студентів спеціальності 014 Середня освіта  (014.021 Мова і література англійська), котрі наразі проходять виробничу педагогічну практику у закладах середньої освіти міста Черкас та інших міст та містечок України, зробити свій внесок у Перемогу на нашому педагогічному інформаційному фронті – провести профорієнтаційну роботу серед учнів старших класів та запросити на навчання саме до нашого ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Previous Next

Діти – наше майбутнє, майбутнє України. Важливо, аби наша талановита, амбітна молодь відчувала себе щасливою та професійно реалізованою під мирним небом цієї непереможної країни. Саме тому місія всіх освітян розповідати юнакам та дівчатам про існуючі професійні перспективи у момент, коли так важко знайти свій шлях. Навчально-науковий інститут іноземних мов не стоїть осторонь, а активно допомагає майбутнім абітурієнтам визначитись із вибором майбутньої професії та знайти своє покликання у житті.

Previous Next

Черкаська гімназія №31 - надійний партнер навчально-наукового інституту іноземних мов. Багато років поспіль наші студенти проходять виробничу педагогічну практику у цьому навчальному закладі. Чимало випускників гімназії здобули професію саме у ННІІІМ, чим ми невимовно пишаємось. Тож наш «профорієнтаційний марафон» аж ніяк не зміг проминути нагоду відвідати нашого вірного союзника!

Previous Next

Студенти 4 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 014 «Середня освіта (014.021 Англійська мова і література)», які проходять виробничу педагогічну практику у закладах загальної середньої освіти продовжують наш профорієнтаційний «марафон».

Цього разу «амбасадоркою» ННІ іноземних мов стала студентка 4 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності «014 Середня освіта (014.021 Англійська мова і література)» Вольніцька Лілія, яка 2 березня 2023 року організувала зустріч з учнями старших класів Мокрокалигірського ліцею Мокрокалигірської сільської ради Черкаської області. Саме в цьому навчальному закладі Лілія проходить виробничу педагогічну практику.

Previous Next

Завідувачка кафедри німецької філології Овсієнко Л.О. взяла участь у симпозіумі “Brüche und Kontinuitäten – Fachübergreifende Perspektiven auf die Situation der Germanistik und angrenzender Fachbereiche in der Ukraine”, який проходив в рамках тематичного тижня: «Війна в Україні – перспективи науки» з 28.02 по 02.03 2023 року в м. Ганновер (Німеччина). Захід організовувався за сприяння Universität Leipzig, Fridrich-Schiller Universität Jena та VolkswagenStiftung. Провідні науковці з Німеччини, України та низки країн Європейського Союзу взяли участь у науковому заході, представили свої актуальні доповіді та обмінялися досвідом у рамках популяризації германістики в Україні. 

Овсієнко Л.О. дякує організаторам за проведений захід та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 - 2023 НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Усі права захищені

Пошук