Previous Next

1 грудня студенти ННІ іноземних мов мали змогу прослухати онлайн лекцію професора Дірка Хофмана з Німеччини, який зараз проживає  в Іспанії і працює в університеті Вальядолід.  Лекція була проведена в межах культурно-просвітницького  проєкту кафедри сучасних практик викладання англійської мови “Cross cultural talks”. Модератором заходу була в. о. завідувачки кафедри сучасних практик, доцентка Наталія Сливка.

Previous Next

Завідувачка кафедри німецької філології Овсієнко Л.О. взяла участь у робочій зустрічі представників ЗВО, які входять в українську мережу DLL. Захід проходив з 15.11 по 18.11.22 в Університеті Фрідріха Шиллера у німецькому місті Єна та організовувався Goethe-Institut в Україні.
Goethe-Institut в Україні підтримує підготовку майбутніх вчителів німецької мови – на основі сучасної програми Deutsch lehren lernen (DLL). 16 закладів вищої освіти в різних українських регіонах виступають партнерами інституту – вони впроваджують сучасні методики у свої навчальні плани. Всеукраїнська мережа DLL у свою чергу є складовою всесвітньої мережі – це забезпечує обмін досвідом і контакти на міжнародному рівні.
Під керівництвом експертки Крістіане Больте-Констабіай викладачі з України мали нагоду поспілкуватися з німецькими колегами, авторами програми DLL, побувати на фахових заняттях, обговорити форму гібридного заняття, поміркувати про перспективи підготовки вчителів німецької. Goethe-Institut проводив зустріч за дружньої підтримки Інституту німецької як іноземної та другої мови та інтеркультурних студій Universität Jena.
Кафедра німецької філології дякує за запрошення та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Дорогі наші студенти!
Щиро вітаємо Вас з Міжнародним днем студента!
Бажаємо навчитися цінувати цей чудовий час під назвою «студентські роки», опанувати обраний фах, любити науку, пізнавати і розвиватися, а також насолоджуватися молодістю і бути на позитиві! ! Нехай роки навчання в університеті будуть яскравими, добрими, цікавими, захоплюючими і такими, що запам'ятовуються! Бажаємо світлого розуму, креативу, різнобічних талантів, великих можливостей для досягнення і втілення мрій, багато особистих перемог і найомріянішої для України!
Дирекція ННІ іноземних мов

Previous Next
Викладачі ННІ іноземних мов: доц. Овсієнко Л.О., доц. Шуба Ю.В. та викл. Білецька В.С. пройшли стажування у Гейдельберзькому педагогічному університеті, Німеччина. Навчальний візит «CLIL at work», який тривав з 07.11.22 по 11.11.22, проводився у рамках міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 «Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration / MultiEd» (Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції України / MiltiEd).

Вебінар "Tuning into the TikTok generation"

3 листопада викладачі кафедри сучасних практик викладання англійської мови та студенти другого курсу спеціальності “Середня освіта”  на запрошення наших друзів та колег з мовної школи PATH, Аргентина, мали змогу приєднатися до вебінару “Tuning into the TikTok generation”. Спікером вебінаром був Джонатан Хедлі, консультант ELT. Великобританія. Метою вебінару було розглянути  питання підвищення мотивації молоді, з'ясувати чим саме їх так приваблює TikTok та познайомитися із навчальними  методиками, які можуть заохотити молодь до навчання. Щиро дякуємо нашим колегам, зокрема професору Грасіелі Мартінес за можливість долучитися до такого цікавого вебінару.

Previous Next

2 листопада на запрошення адміністрації Золотоніської загальноосвітньої   школи  І-ІІІ ступенів No5 в.о.завідувачки кафедри сучасних практик Наталія Сливка  взяла участь у практичному семінарі "Навчання учнів іноземних мов із застосуванням сучасних методів, підходів та ресурсів". Наталія Петрівна долучилася до спікерів семінару і поділилася своїм досвідом використання онлайн інструментів AnswerGarden та MentiMeter для створення інтерактивних уроків. Учасники семінару домовилися про подальшу співпрацю та проведення заходів з метою обміну досвідом між середньою та вищою школою.

Previous Next

28 жовтня студенти 2 курсу спеціальностей “Середня освіта” та “Філологія” прослухали онлайн лекцію  "Culture in the classroom: Spanish traditions, geography and political structure", яку провели викладачі з іспанського університету Вальядоліда Patricia Zamora Martinez  та  Cesar Garcia Andres. Захід відбувся в межах проєкту кафедри сучасних практик викладання англійської мови “Cross cultural talks”.

Previous Next
Вітаємо наших першокурсників із їхнім першим святом, а саме: посвятою у студенти та отриманні своїх перших документів у закладі освіти. Під час організованого заходу студенти змогли дізнатися багато нового про однокурсників, всі групи підготували візитівку у формі стінгазети з фото та віршами і розповідями про перші враженнями від студентського життя, відповіли на питання вікторини, отримали пам'ятні призи і зробили фото на згадку, пообіцявши у такому ж складі відсвяткувати вручення дипломів.
Кафедра німецької філології бажає успіхів у навчанні усім першокурсникам. Нехай здійснюються усі мрії! Хай Вам щастить!

Previous Next

Студенти 1 курсу ОП «Середня освіта» та «Філологія» кафедри німецької філології долучилися до проведення благодійного університетського ярмарку. Вилучені кошти будуть передані на потреби ЗСУ. Кафедра німецької філології дякує усім учасникам заходу та бажає миру. Йдемо до перемоги разом!

Previous Next
На XXIX Міжнародній конференції Асоціації українських германістів "Долаємо кордони разом з німецькою мовою» у Львівському національному університеті ім. Івана Франка підбито підсумки Всеукраїнського проєкту «Mein Europa». Робота студента 4 курсу ОП Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)) Давида Середи визнана однією з найкращих. 
Кафедра німецької філології щиро вітає переможця проєкту та бажає подальших творчих успіхів!

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 - 2022 НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Усі права захищені

Пошук