Previous Next

19.01.22 відбулася настановча конференція з виробничої практики на підприємствах та в установах для студентів ОС бакалавр, спеціальності 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька), куди були запрошені стейкхолдери ТОВ «Бізнеслабс» (biz24.online), які тісно співпрацюють з університетом та кафедрою німецької філології. Засновник фірми Андреас Райнбольд ознайомив студентів з особливостями проходження практики в установі та її діяльностю. Здобувачі вищої освіти змогли поставити питання та отримати вичерпні відповіді від стейкхолдерів. Дякуємо ТОВ «Бізнеслабс» та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Happy 2022!

Дорогі колеги та студенти!
Щиро і сердечно вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Зичимо Вам міцного здоров’я, натхнення, позитивних емоцій, успішних проектів, гармонії, достатку, здійснення мрій та мирного неба над головою!

Дирекція та профбюро ННІІМ

ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОЖНОГО

У рамках Різдвяного щорічного благодійного марафону Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького викладачі та студенти кафедри теорії та практики перекладу взяли участь відразу у двох благодійних акціях. 

Previous Next

А як ви планує те провести різдвяні канікули? Можливо до сонячної Іспанії?  Студентка ННІ іноземних мов Валерія Єфименко  свої різдвяні канікули проводить на Майорці, куди вона поїхала з друзями, перебуваючи на навчанні по програмі міжнародної академічної мобільності у Вальядоліді, Іспанія.

Previous Next

Завідувачка кафедри сучасних практик викладання англійської мови, доцентка Наталія Сливка долучилася до участі у Програмі Британської Ради в Україні “Teaching excellence program” у складі університетської команди, до якої  увійшли:  професор Василь Мойсієнко, професорка Наталія Андрусяк, докторка Галина Луценко.

Previous Next

Своє 20-річчя Полонійний центр Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького відсвяткував у дусі часу: за різдвяним круглим столом у віртуальному просторі зустрілися ті, для кого Полонійний центр став стартом професійної кар’єри, сходинкою у професійному житті, об’єктом дбайливої опіки, місцем, де живуть традиції польської культури.

Previous Next

ПІЗНАВАЛЬНИЙ “ПРИВІТ” ІЗ США ВІД ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ АНГЛІЙСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ

Захоплюєтесь читанням? Можете зі впевненістю назвати себе “bookworm”? Тоді ця порція цікавинок від викладача кафедри англійської філології та методики навчання Кабіної Юлії Геннадіївни саме для Вас. 

 

Previous Next

Сучасні зміни у вимові. Вебінари від Oxford University Press
Викладачі кафедри сучасних практик постійно підвищують свою кваліфікацію, долучаючись до різноманітних тренінгів та вебінарів.

Previous Next

18 грудня з нагоди свята святого Миколая в рамках добровільної діяльності волонтерської організації «Ми є поруч» студенти 2-А курсу ННІ іноземних мов провели розвиваюче заняття для дітей з обмеженими можливостями. Під час сессії «Клубу спілкування і творчості» під керівництвом волонтерів та студентів діти з порушеннями розвитку в ігровій розважальній формі тренувалися приміняти на практиці сформовані раніше навички малювання, вирізання, клеєння та ін. Наприкінці заходу студенти вручили дітям маленькі сюрпризи-смаколики.

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 - 2022 НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Усі права захищені

Пошук