Previous Next

У СНУ ім. В. Даля підбили підсумки XVI Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який було організовано і проведено кафедрою германо-романської філології та перекладу Факультету міжнародних відносин.

Кафедру німецької філології на конкурсі представляла студентка 2 курсу ОП Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)) Трохименко Анна, яка посіла ІІІ місце у Номінації 7 – «Переклад поетичного твору з української мови на англійську» (https://snu.edu.ua/index.php/2022/06/06/pidbyto-pidsumky-xvi-vseukrayinskogo-studentskogo-konkursu-perekladu/#more-61889).

Кафедра німецької філології щиро вітає переможницю та бажає подальших творчих успіхів!

Previous Next

10.06.22 викладачі кафедри німецької філології: Овсієнко Л.О., Титаренко О.І. та Ришкова А.В. взяли участь у конференції представників університетів, що беруть участь у імплементації міжнародної програми "DLL - Вчимося навчати німецької" за сприяння  Goethe-Institut Ukraine. Наразі мережа DLL-університетів розширилась до 16! Під час проведеного заходу було обговорено імплементацію програми DLL у кожному ЗВО, результати співпраці та плани на майбутнє. Підтримувати кожного та допомагати кожному – стало вже девізом міжнародної програми DLL.

Величезна подяка за підтримку @Svitlana Balashova - координаторці проєкту, керівнику мовного відділу Katharina Buck, референтці відділу педагогічної кооперації Tatiana Pavlova, експерту #ChristianeBolteCostabiei та кожному учаснику зустрічі!

Кафедра німецької філології щиро дякує Goethe-Institut за тісну співпрацю, можливість розвиватися і навчати студентів за найсучаснішими інноваційними програмами!

Previous Next

18 травня 2022 року в межах тижня науки в ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся науково-практичний вебінар « Assessment in blended leaarning. How  to motivate your students».

19 травня - Всесвітній день вишиванки Ми запитали студентів нашого інституту про значення цього національного символу у їхньому житті. Вони поділилися своїми думками, переконаннями, мріями і надіями. Все буде Україна!
#одягни_вишиванку
#будь_як_ми,
#chnu_life

Previous Next

У часи, коли українські воїни-герої продовжують звитягу із російськими загарбниками, науковці з навчально-наукового інституту іноземних мов продовжують вибудовувати міцний інтелектуальний тил нашої Батьківщини, розширюючи його та примножуючи його здобутки. 

Previous Next

Ректор нашого університету Олександр Черевко взяв участь у міжнародному проєкті «За кордоном: діалог з керівниками провідних навчальних закладів світу», започаткованому президентом Міського університету Гонконгу професором Вей Куо. Зустріч відбулася у форматі відео-зв`язку, говорили про традиції, сьогодення та майбутнє університету й української вищої освіти. 

Previous Next

11 травня кафедрою сучасних практик викладання англійської мови спільно із кафедрою іноземних мов та міжнародної комунікації (ЧДТУ) було проведено міжкафедральний науково- методичний "Особливості оцінювання роботи студентів в умовах змішаного навчання".

Previous Next

Цьогорічне засідання секції «Переклад», організоване кафедрою теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов в межах вже традиційної Всеукраїнської наукової конференції «Родзинка», зібрало близько півсотні учасників. 33 молоді науковці поділилися результатами своїх перекладознавчих розвідок, які надруковано в матеріалах конференції. 

Previous Next

22 квітня 2022 року напередодні Всесвітнього дня книги й авторського права викладачі кафедри теорії та практики перекладу ЧНУ ім. Б. Хмельницького разом із колегами кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Університету Григорія Сковороди у Переяславі провели міжкафедральний семінар-презентацію наукового та методичного доробку з теорії та практики перекладу. До заходу долучилися студенти 2 і 4 курсів ОП ПЕРЕКЛАД (перша – англійська) ЧНУ ім. Б. Хмельницького та студенти Університету в Переяславі. 

Із Великоднем

Дорогі колеги та студенти!
Щиро вітаємо Вас із Великодніми святами!
Бажаємо Вам міцного здоров’я і довголіття , натхнення на добрі справи та здійснення мрій! Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов та світло, надію та віру в майбутнє в кожну родину, а головне – перемогу і мир в Україну!
Дирекція та профбюро ННІІМ

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 - 2022 НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Усі права захищені

Пошук