l uAsfZbdw8

Чинна Студентська рада інституту іноземних мов плідно працювала протягом семестру, і ми готові поділитися з Вами тим, що організували за цей час.

За період роботи студентського самоврядування було організовано та проведено низку заходів та свят. Студентська громада систематично залучається до організованих cтудентським самоврядуванням волонтерських акцій та проектів, збору макулатури, благодійних заходів, а саме: участь у соціальному фотопроєкті «Ми з тобою друзі», присвяченому Міжнародному дню безпритульних тварин, участь у всеукраїнській мистецько-меморіальній акції «Перша хвилина миру», участь у онлайн-флешмобі, присвяченому Дню вишиванки (20 травня), участь у мітинзі-реквіємі з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій. Також з нагоди Дня науки у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького пройшов тиждень науки. Студенти ННІІМ брали участь у різноманітних навчально-наукових заходах: виставках, зустрічах, круглих столах.

Кількість учасників нашої спільноти для розширення інформаційного простору інституту – SL | NNIIM ЧНУ ім Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО у соціальній мережі Facebook постійно зростає і, на цей момент, нас уже 535. Також інформаційний канал #IN’YAZ у телеграмі невпинно працює, з аудиторією у 496 підписувачів.

Ми з радістю продовжуємо працювати для Вас! Наша команда намагається зробити ваші студентські роки яскравішими та активнішими! Усім, безсумнівно, відомо як цікаво навчатися у ННІІМ, та студентська рада готова зробити Ваші університетські роки по-справжньому захопливими і незабутніми! Ми завжди готові допомогти та відкриті для будь-яких запитань, зауважень та пропозицій!

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук