ЯСЕЛКА-2020

Цього року, вже у 19-е, студенти та випускники спеціальності ПЕРЕКЛАД слов’янських мов і викладачі польської мови кафедри теорії та практики перекладу підтримали традицію різдвяної вистави. Саме у Святвечір католицького Різдва о 19.00 в Zoom відбулася прем’єра нової версії поневірянь Марії і Йосипа по дорозі до Віфлеєму, ангельських виславлянь новонародженого Ісуса, драматичних діалогів Ірода, Чорта і Смерті, вітань євангельських пастухів і королів. Сюжетні зигзаги, як завжди, єдналися прекрасними польськими колядкам, а брак сценічної динаміки компенсувала анімація. Ось такі вони – Яселка-2020! Досвід вистави он-лайн – це надзвичайні переживання артистів-аматорів і всіх учасників підготовки вистави. У напруженому ритмі дистанційного навчання вони знайшли час і бажання створити для глядачів відчуття  Нової Радості.

Кафедра теорії та практики перекладу