У четвер, 1 жовтня, розпочали роботу міжгалузеві вибіркові курси...

У  четвер, 1 жовтня, розпочали роботу міжгалузеві вибіркові курси, які були запропоновані викладачами кафедри фонетики і граматики англійської мови для 3го курсу. На заняття з тем «Англійська мова для міжнародних тестів», «Англійська для спілкування», «Англійська для роботи: навички співбесіди» зібрались не тільки студенти інституту іноземних мов, але й бажаючі з інших факультетів на інститутів, зокрема інституту соціальної педагогіки,  економіки і права, української філології та соціальних комунікацій, фізичної культури, здоров’я і спорту  тощо.

На фото – фрагмент заняття старшого викладача Дубчак І.П. з курсу  “Watch and Learn English», студенти саме пишуть діагностичний тест.  Звісно, всесвітня пандемія наклала свій відбиток як на методи навчання, так і на модні аксесуари.