Круглий стіл "Актуальні проблеми германського мовознавства"

18 травня 2023 року на кафедрі німецької філології в рамках тижня науки відбувся круглий стіл "Актуальні проблеми германського мовознавства". Під час засідання викладачі представили доповіді, у яких ознайомили присутніх з новітніми науковими дослідженнями у германістиці.
Доц. Поліщук Н. М. у своїй грунтовній доповіді висвітлила проблемні питання викладання теоретичної і практичної фонетики. Ст. в. Левицька Л. А. представила останні дослідження арабізмів у сучасній німецькій мові. Викл. Ришкова А. В. зосередила увагу на дослідженнях абревіації у німецькомовній віртуальній комунікації. Доповідь доц. Ганєчко В. В. була присвячена українсько-німецьким мовним контактам у сучасних дослідженнях. Доц. Титаренко О. І. доповів про застосування методики автономного навчання у викладанні німецької мови.
Представлені доповіді викликали зацікавлення та жваву дискусію серед викладачів кафедри. Дякуємо всім учасникам!