Антиплагіат

Шановні студенти!

Під час навчання в ННІ іноземних мов ви не лише набуваєте знань і навичок, необхідних для вашої подальшої фахової самореалізації. Ви також робите перші кроки по науковій стежині. Протягом чотирьох років навчання на бакалавраті ви пишете низку курсових та кваліфікаційних робіт, а в разі вступу до магістратури ви маєте виконати та захистити серйозний науковий проєкт – магістерську роботу.

Previous Next

А з чим у вас асоціюється навчання в ННІ іноземних мов?  З можливістю вивчення  англійської, німецької, польської та російської мов на високому рівні? З цікавими, захоплюючими заняттями з високо кваліфікованими викладачами? З активним та різнобарвним студентським життям? Чи з можливістю спілкування з носіями мови? Так, все це ти, як студент ННІ іноземних мов, матимеш вдосталь, як і можливість скористатися актуальними міжнародними можливостями, яке дає навчання в ННІ іноземних мов!

Міжнародний студентський квиток

Міжнародний студентський квиток або картка ISIC (International Student Identify Card) — це єдине офіційно визнане у всьому світі посвідчення особи студента.

Це — дисконтна картка, яка дає знижки в Україні та за кордоном від 5% до 95% (розміщення в готелях, хостелах; авіа- і залізничні квитки, міський транспорт; відвідування музеїв, театрів, виставок та багато іншого).

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук