Previous Next

Протягом осіннього семестру студенти ННІ іноземних мов мали чудову можливість  навчатися  в польському  університеті  імені Яна Длугоша по програмі академічної мобільності. Студентка 3-го курсу Анастасія Гонтаренко поділилася своїми враженнями від навчання у Польщі: “Моє навчання в Польщі вже скінчилося і я, святкуючи зимові свята зі сім’єю, яку не бачила вже 3 місяці стажування, усвідомлюю наскільки цей важливий період життя збагатив мій кругозір та надихнув на щось дивовижне.

Теги: ,
#selfie 2  Лєра Єфименко

Що найбільше подобається студентам, які їдуть навчатися по програмі Erasmus+? Нові друзі? Нові предмети в університеті? Чи може можливість подорожувати і побачити ті країни та міста, де ти ніколи не був? Своїми враженнями від перебування в іспанському університеті Вальядоліда ділиться студентка ННІ іноземних мов Валерія Єфименко:

 

#selfie Лєра Єфименко

В момент, коли я дізналась, що стала володаркою ґранту на навчання за програмою Erasmus plus, я справді не могла в це повірити. І лише опісля кількох тижнів навчання тут, я здається, усвідомила, яку ж круту можливість я здобула.

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пошук