Вітаємо першокурсників!

Вітаємо наших першокурсників із їхнім першим святом, а саме: посвятою у студенти та отриманні своїх перших документів у закладі освіти. Під час організованого заходу студенти змогли дізнатися багато нового про однокурсників, всі групи підготували візитівку у формі стінгазети з фото та віршами і розповідями про перші враженнями від студентського життя, відповіли на питання вікторини, отримали пам'ятні призи і зробили фото на згадку, пообіцявши у такому ж складі відсвяткувати вручення дипломів.
Кафедра німецької філології бажає успіхів у навчанні усім першокурсникам. Нехай здійснюються усі мрії! Хай Вам щастить!