Із 15 липня 2019 р. по 27 липня 2019 р. старший викладач кафедри німецької філології С.А. Стройкова взяла участь у стажуванні для викладачів німецької мови «Sprache, Landeskunde, kulturelles Lernen» (м. Дюссельдорф, Німеччина). Метою стажування було підвищення кваліфікації вчителів та викладачів зі всього світу.

Учасники стажування з різних країн мали змогу ознайомитись із новими методами, формами та прийомами викладання, а також найновішими підручниками та матеріалами для викладання німецької мови.

С.А. Стройкова вдячна Гете-Інституту за надану можливість пройти стажування у Німеччині і готова поділитися новим досвідом із викладачами Навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.