ВІТАЄМО СВІТЛАНУ ГОЛІКОВУ З ПЕРЕМОГОЮ!

Два незабутніх дні у столиці, один напружений конкурс, 73 талановитих учасники та заслужене призове місце…

4 листопада у Києві відбувся Всеукраїнський конкурс читців польської поезії імені Адама Міцкевича «Креси 2018», в якому брали участь діти та дорослі зі всієї України в трьох вікових категоріях. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького представляла студентка 4 курсу спеціальності: ПЕРЕКЛАД (слов’янські мови) Світлана Голікова, яка здобула ІІІ місце у віковій категорії "Молодь та дорослі", та опинилася на лаві запасних у подорожі до Польщі представляти Україну на європейському рівні.

Світлана Голікова вдячна директору Польського Дому у Києві Сівко Марії за запрошення, чудову організацію конкурсу, та гостинність, а також викладачам кафедри теорії та практики перекладу: пані Еві Назарук-Стоцькій, Лілії Потапенко та Ірині Литвин за підготовку та підтримку.

ННІ іноземних мов.