Вебінари від Oxford University Press

Сучасні зміни у вимові. Вебінари від Oxford University Press
Викладачі кафедри сучасних практик постійно підвищують свою кваліфікацію, долучаючись до різноманітних тренінгів та вебінарів.

Так в.о. завідувачки кафедри сучасних практик викладання англійської мови, доцентка Наталія Сливка взяла участь у серії вебінарів від Oxford University Press, присвячених англійській вимові. Під час вебінару “English Pronunciation for а Global world” відома фонетистка, професор Джейн Сеттер познайомила учасників із
сучасними тенденціями та змінами в англійській вимові. Практичні поради та новітні методики навчання вимови, значення “ акценту” та визначальну роль вчителя “не носія мови” при навчанні вимови — всі ці питання обговорювалися на вебінарі “ Practical advice on Teaching English Pronunciation for a Global world”, спікером якого був Робін Волкер, відомий викладач, консультант та автор численних наукових праць з фонетики.