УКРАЇНА ОЧИМА АМЕРИКАНЦЯ

Уже другий рік поспіль на кафедрі англійської філології та методики навчання англійської мови працює на волонтерських засадах американець Ден Хоулдер. Ден викладає англійську мову для студентів 2-4 курсів ННІІМ, ННІІФ, а також міжгалузеву дисципліну «Американська культура і кіно» для студентів 3 курсу немовних спеціальностей.

Чому Ден вирішив здійснювати волонтерство в Україні? Що приваблює нашого американського гостя в Україні? Про це і не тільки запитала нашого нового колегу
кореспондентка Черкаської приватної регіональної телерадіокомпанії “Ільдана” Юлія Дзюбло.
Інтерв’ю з Деном Хоулдером буде в ефірі каналу “Ільдана” наступної суботи та неділі о 8:50, 15:00 та 18:00.
Приємного перегляду!

Теги: