Кафедра теорії та практики перекладу проводить низку вебінарів ...

Кафедра теорії та практики перекладу проводить низку вебінарів «Пишемо кваліфікаційний проєкт із перекладознавчих дисциплін»
Перший вебінар викладачі кафедри теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов – доцентки Ірина Литвин і Наталія Рибалка, ст. викладачка Віталіна Рейдало – провели 19 листопада 2020 року для студентів 4 курсу освітніх програм «Переклад (перша – англійська)» і «Переклад (російська, польська)». На онлайн семінарі розглядали актуальні проблеми дотримання академічної доброчесності та етики під час написання кваліфікаційних проєктів, специфіку перевірки робіт у системі UniCheck, особливості структури кваліфікаційних проєктів із перекладознавчих дисциплін. Доцент кафедри Ірина Литвин зупинилася на загальних положеннях щодо підготовки кваліфікаційної роботи та наголосила на відповідальності кожного за «чистоту» і доброчесність представленого на захист дослідження. А доцент Наталія Рибалка запропонувала студентам змістовну презентацію «Як відбувається перевірка в системі UniCheck». Учасники вебінару цікавились правильним цитуванням, як уникнути деяких правомірних збігів, об’ємом ілюстративного матеріалу, можливістю самоперевірки своїх проектів у системі UniCheck.