25.09 студенти 1 курсу брали участь у засіданні English Speaking Club ...

25.09 студенти 1 курсу брали участь у засіданні English Speaking Club, яке проводила наша гостя зі Сполучених Штатів – Сігне Свансон. Як зізнаються студенти, американська викладачка справила на них дуже приємне враження з самого початку. Вона посміхалась, жартувала, розповідала цікаві історії з життя. Студенти пораділи тому факту, що їм вдавалось повністю розуміти Сігне, яка наводила цікаві факти про різноманітну культуру Сполучених Штатів та відмінності у вимові між різними регіонами країни. Більша частина цієї інформації була новою і неочікуваною для студентів 1 курсу, які тільки-но почали вивчати мову. Тож розповідь дівчини з Нью Йорку видалась їм корисною і захоплюючою.