БЛАГОДІЙНІСТЬ ЯК ЧАСТИНА СТУДЕНТСЬКОГО ТА ВИКЛАДАЦЬКОГО ЖИТТЯ

Благочинність -справа благородних людей. Багато людей відкривають своє серце назустріч доброті та турботі. Студенти навчально-наукового інституту іноземних мов ЧНУ ім. Б. Хмельницького під керівництвом куратора групи доц. Заїковської Оксани Михайлівни та студентки-практикантки Новохатько Яни довели, що вони не лише сумлінні в навчанні, а й розуміють значущість волонтерської роботи.

Вже багато років поспіль триває війна, сотні бійців гинуть заради нас і мирного неба над головою. Вони віддають своє життя заради спокою нашої країни. А в цей час неймовірно велика кількість наших знайомих, друзів, родичів перебувають під обстрілами та жертвують здоров‘ям. Щоб підтримати воїнів на Сході країни студенти 4-А курсу навчально-наукового інституту іноземних мов 3 листопада 2021 р. долучилися до волонтерської допомоги та передали продукти харчування (цукерки, печиво та та інші солодощі) волонтеру та засновнику Патріотичного музею АТО в м. Черкаси Олексію Святенку. Лише об‘єднавшись ми залишаємося найбільшою підтримкою один для одного. І в той час, коли теплий вогонь доброти палає в наших серцях, спільними зусиллями ми досягнемо миру!

Теги: