Вища та середня школа – співпраця заради майбутнього

20 жовтня 2017 року в рамках Всеукраїнського науково-практичного семінару «Вища та середня школа – співпраця заради майбутнього» активно працювала секція німецької філології. Тема засідання – «Використання сучасних методів навчання на заняттях німецької мови». Модераторами виступили науково-педагогічні працівники кафедри німецької філології, які підготували змістовні доповіді, презентації, цікаві практичні завдання на актуальні теми: Autonomes Lernen, Quizlet als aktuelles Lehrmittel im Deutschunterricht, Arbeit mit Gedichten im Deutschunterricht, Lieder im Deutschunterricht, Film im Deutschunterricht. У роботі семінару взяли участь учителі німецької мови зі шкіл Золотоніського району та м. Черкаси. Учасники семінару сподіваються на подальшу плідну співпрацю.