UNIVERSITY ENGLISH OLYMPIAD

1.11.2021 – 5.11.2021 Кафедра іноземних мов провела масовий захід - УНІВЕРСИТЕТСЬКУ ОЛІМПІАДУ З АНГЛІЙСЬКОІ МОВИ!
Метою навчально-пізнавального заходу була популяризація вивчення іноземної мови в Україні, а саме, підвищення інтересу до вивчення англійської мови в університеті, мотивація студентів та заохочення до підвищення рівня іншомовної компетентності.
В олімпіаді брали участь 755 студентів різних курсів, різних спеціальностей, різних інститутів та факультетів!
Учасники мали різний досвід вивчення англійської мови та застосування ІКТ і Google Forms, але надихаюча участь в олімпіаді принесла студентам додатковий experience! Визначені переможці, проте, всі пам‘ятають кредо стародавніх Олімпійських ігор: "The most important thing is not to win but to take part!"
Викладачі кафедри іноземних мов бажають всім студентам успіхів у вивченні англійської мови!!!
Найкращі результати показали:
ОС БАКАЛАВР: