Кафедра німецької філології радо вітає прибуття професора Мюнстерського університету (ФРН) Лінгарда Легенгаузена, який вже традиційно щовесни приїздить до нашого університету, аби протягом двох місяців проводити заняття для студентів ННІ іноземних мов, ділитися досвідом з викладачами, брати участь у науково-практичних конференціях та методичних семінарах.
Цьогоріч завдяки професору Легенгаузену фонд кафедри німецької філології поповнився новинками художньої літератури, корисними методичними посібниками, країнознавчіми матеріалами. Не гаючи часу,професор одразу ж розпочав свою інтенсивну та ефективну роботу в ННІ іноземних мов.
Кафедра німецької філології дякує професору Лінгарду Легенгаузену за досвід, яким він щедро ділиться зі студентами та викладачами.