Кооперація між вищими навчальними закладами та Goethe-Institut

13, 14 і 16 вересня 2021 року завідувачка кафедри німецької філології Овсієнко Л.О, доц. Титаренко О. І. та викл. Ришкова А. В. взяли участь у навчанні „Hospitationsschulung Basis/Aufbau“, яке проводила Christiane Bolte-Costabiei у рамках Кооперації між вищими навчальними закладами та Goethe-Institut у галузі професійної підготовки майбутніх вчителів німецької мови.

Під час зазначеного навчання викладачі українських закладів вищої освіти мережі DLL-кооперації мали змогу поглибити свої знання та вдосконалити професійні навички щодо спостереження та аналізу відвіданих занять (включно з синхронними онлайн-заняттями), дізнатися критерії якісних

занять синхронної фази онлайн-навчання і шляхи їх покращення.

Щиро вдячні Goethe-Institut в Україні за цікаві заходи та надану можливість підвищити свій професійний рівень. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.