24-25 вересня 2021р. у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулася XXVIII Міжнародна науково-практична конференція Асоціації українських германістів. У зазначеному заході взяла участь координаторка АУГ від Черкаської області, завідувачка кафедри німецької філології Овсієнко Леся Олександрівна.

Учасники конференції мали змогу поспілкуватися з фахівцями в галузі, запрошеними гостями з Німеччини, Австрії та Туреччини, взяти участь у роботі секцій, відвідати низку воркшопів із відомими німецькими референтами. Під час конференції було оголошено переможців Всеукраїнських проєктів Асоціації українських германістів, серед яких і студенти Черкаського національного університету.

Дякуємо організаторам конференції та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.