Віталіна Рейдало розповіла старшокласникам м. Шпола про спеціальність ПЕРЕКЛАД

Цього тижня, 12-16 лютого 2018 року, викладач кафедри теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов Віталіна Рейдало відвідала декілька шкіл міста Шпола. За сприянням адміністрації навчальних закладів викладачка зустрілася з учнями 10-11 класів і розповіла про особливості та перспективи спеціальності «Переклад» у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького.

Дякуємо директорам шкіл: Ф. Ф. Костюковичу (Шполянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), І. Г. Каракашу (Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ліцей»), В. К. Рукавцю (Шполянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназія»), С. В. Сотник (Шполянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5) за гостинність, а учням і вчителям за увагу.

Кафедра теорії та практики перекладу