Конференція від Dinternal Education «My English Lab»

27 квітня 2021 року на базі кафедри фонетики та граматики англійської мови була  проведена  конференція  від Dinternal Education «My English Lab», до якої приєднались викладачі інших кафедр ЧНУ та наші колеги з ЧДТУ.  Конференція була присвячена он-лайн ресурсам, які пропонує користувачам видавництво Dinternal Pearson.

Методисти Анна Бруско та Наталя Міхненко розповіли учасникам конференції , що кожний підручник супроводжується цифровими додатками та ресурсами, які доступні на сайті видавництва в межах платформи My English Lab. Cеред переваг цієї платформи, яка допомагає реалізувати концепцію змішаного навчання та економити час на занятті, були відмічені комп’ютерна перевірка домашнього завдання, неупереджене оцінювання, автоматична організації звітності. Враховуючи значний інтерес присутніх до автентичних підручників і ресурсів, представниці видавництва розповіли та показали на практиці, як можливо інтегрувати цифрові додатки у щоденну практику викладання. Також вони відповіли на численні питання аудиторії щодо тонкощів використання My English Lab, анонсували низку семінарів для викладачі ВИШу та запропонували викладачам випробувати пілотну версію програми My Grammar Lab – трирівневого навчального курсу з граматики англійської мови.

fonogram2