Студенти ННІ іноземних мов – переможці Всеукраїнських проєктів Асоціації українських германістів

24-25 вересня відбулася XXVIII Міжнародна конференція АУГ: «Германістика і виклики часу: міждисциплінарність, інтернаціоналізація та діджиталізація» у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. На конференції було презентовано результати Всеукраїнських проєктів Асоціації українських германістів. Серед переможців  є  і наші студенти.
У проєкті «Demokratische Werte» перемогу здобули: Хачко Євгенія, студентка 1 курсу ОС «магістр» спеціальності 014 Середня освіта ОП «Мова і література (німецька, англійська)», Середа Давид, студент 3 курсу ОС «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта ОП «Мова і література (німецька, англійська)», а також Абу Аль-Наадж Нур, студентка 2 курсу ОС «бакалавр» спеціальності 035 Філологія ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша німецька».
У проєкті «Comics zum Corona-Alltag» перемогу здобули студентки  ОС «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта ОП «Мова і література (німецька, англійська)» Сіренко Вікторія (4 курс) та Лізунова Дар'я (3 курс). Бажаємо нашим переможцям успіхів та подальшого творчого натхнення.