Міжнародний семінар з науковцями з Аргентини

2 листопада в ННІ іноземних мов кафедрою сучасних практик викладання англійської мови був проведений міжнародний семінар “Innovation in language assessment”. У заході взяли участь представники мовної школи “PATH examinations” з Буенос Айреса, Аргентина - професор Пабло Демарджі та професор Грасіела Мартінес.

Науковці поділилися своїм досвідом проведення міжнародних іспитів та новітнім, комунікативним підходом до їх оцінювання. Учасники заходу обговорили особливості оцінювання різних типів завдань відповідно до міжнародно визнаних рівнів знання іноземної мови. Представники обох країн сподіваються на подальшу плідну академічну співпрацю та обмін досвідом у царинах викладання англійської мови та оцінювання знань.