Першокурсники у музеї "Кобзаря" Т. Г. Шевченка

До 210 річниці Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, студенти 1 курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького ННІ іноземних мов групи 1-А відвідали музей "Кобзаря" Т. Г. Шевченка.

Під час екскурсії студенти дізнались чимало невідомих раніше фактів про кобзаря.
У музеї Тараса Шевченка в місті Черкаси, що є одним із центральних музеїв, присвячених великому українському поету, художнику і мислителю Тарасу Шевченку, експонувалися різноманітні матеріали, пов'язані з його життям та творчістю. Цей музей присвячений життю та творчості Шевченка, включаючи його внесок у літературу, мистецтво та політичне життя України.
У музеї можна було побачити:
Особисті речі Тараса Шевченка – це його особисті предмети, листи, можливо, одяг або предмети побуту.
Рукописи та видання творів – рідкісні видання його поетичних та прозових творів, рукописи, листи, щоденники.
Художні твори – репродукції або оригінали картин та малюнків Шевченка, який був також видатним художником та гравером.
Експонати, пов'язані з історією та культурою України – предмети, які ілюструють контекст епохи, в якій жив і творив Шевченко, включаючи зразки народного мистецтва, видання творів сучасників поета, а також документи, що висвітлюють історичні події того часу.