ІНФОРМУЄМО ВИПУСКНИКІВ ПРО ОП ПЕРЕКЛАД (ПЕРША - АНГЛІЙСЬКА)

Студенти-перекладачі 3-Д курсу ННІ іноземних мов під керівництвом старшої викладачки кафедри теорії та практики перекладу Тетяни МакГауен поширюють інформацію про рідну альма-матер.

Данило Мотлух відвідав 11 клас Леськівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, розповів про Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, освітню програму «ПЕРЕКЛАД (перша – англійська), студентське життя; запропонував буклети з інформацією.
Старша викладачка кафедри Віталіна Рейдало поділилася інформацією про вступну кампанію в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького, про перспективи випускників освітньої програми «ПЕРЕКЛАД (перша – англійська) із випускниками Шполянського ліцею № 5.
Старша викладачка Ірина Могілей у співпраці зі студентами Валерією Хакало, Володимиром Момотовим, Вікторією Дяченко розповсюдила інформацію про переваги навчання на ПЕРЕКЛАДІ серед майбутніх абітурієнтів Руськополянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ОЗО «Медведівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М. Залізняка».
Викладачка Олена Піньковська разом зі студенткою Каріною Галат запросили на навчання до найкращого вишу за найкращою освітньою програмою «ПЕРЕКЛАД (перша – англійська) учнів старших класів Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Викладачі кафедри теорії та практики перекладу продовжують розповідати учням випускних класів про переваги навчання за освітньою програмою ПЕРЕКЛАД (перша – англійська).

Кафедра теорії та практики перекладу