Deutsch lehren lernen (DLL)

Previous Next

Завідувачка кафедри німецької філології Овсієнко Л.О. взяла участь у робочій зустрічі представників ЗВО, які входять в українську мережу DLL. Захід проходив з 15.11 по 18.11.22 в Університеті Фрідріха Шиллера у німецькому місті Єна та організовувався Goethe-Institut в Україні.
Goethe-Institut в Україні підтримує підготовку майбутніх вчителів німецької мови – на основі сучасної програми Deutsch lehren lernen (DLL). 16 закладів вищої освіти в різних українських регіонах виступають партнерами інституту – вони впроваджують сучасні методики у свої навчальні плани. Всеукраїнська мережа DLL у свою чергу є складовою всесвітньої мережі – це забезпечує обмін досвідом і контакти на міжнародному рівні.
Під керівництвом експертки Крістіане Больте-Констабіай викладачі з України мали нагоду поспілкуватися з німецькими колегами, авторами програми DLL, побувати на фахових заняттях, обговорити форму гібридного заняття, поміркувати про перспективи підготовки вчителів німецької. Goethe-Institut проводив зустріч за дружньої підтримки Інституту німецької як іноземної та другої мови та інтеркультурних студій Universität Jena.
Кафедра німецької філології дякує за запрошення та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 - 2022 НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Усі права захищені

Пошук