Першокурсники долучилися до науково-просвітницького заходу

Першокурсники ННІ іноземних мов долучилися до науково-просвітницьких заходів ЧНУ.

Студенти 1 курсу інституту іноземних мов разом із куратором, доценткою Кравченко Т.М. взяли участь у науково-просвітницьких заходах, які відбулися в університеті. Лекція кандидатки психологічних наук, доцентки психологічного факультету Ілони Калашник була присвячена питанням стресу. Стрес – це стан напруження, який виникає внаслідок дії сильного подразника незвичайної ситуації. Студенти 1-Б курсу ознайомилися з результатами впливу тривалого стресу на здоров’я людини,  етапами психологічного тиску під час війни, методами психологічної самодопомоги у складних умовах.

Щиро дякуємо лекторці за змістовну інформацію, яка допомагає нашим студентам мобілізувати внутрішні ресурси організму для того, щоб забезпечити можливість вирішення нових завдань.