Науковий семінар 31.03.2022

Науковий семінар на тему «CEFR Companion Volume implementation toolbox—VITbox».

31 квітня 2022 року на кафедрі сучасних практик викладання англійської мови відбувся науковий семінар на тему CEFR Companion Volume implementation toolbox—VITbox , презентований ст. викладачем Щур С.М.

Світлана Миколаївна розповіла присутнім про новий інструмент, який допомагає університетським викладачам та викладачам профільних мовних вишів більш гнучко та доцільно відповідати сучасним вимогам до викладання іноземної мови та потребам нового покоління учнів. Зокрема, VITboх відкриває доступ до електронних матеріалів, які можуть допомогти у діагностиці рівня за CEFR, підготовці до стандартизованих іспитів, розробці практичних матеріалів до занять, тощо.