Мережа DLL – результати і перспективи

10.06.22 викладачі кафедри німецької філології: Овсієнко Л.О., Титаренко О.І. та Ришкова А.В. взяли участь у конференції представників університетів, що беруть участь у імплементації міжнародної програми "DLL - Вчимося навчати німецької" за сприяння  Goethe-Institut Ukraine. Наразі мережа DLL-університетів розширилась до 16! Під час проведеного заходу було обговорено імплементацію програми DLL у кожному ЗВО, результати співпраці та плани на майбутнє. Підтримувати кожного та допомагати кожному – стало вже девізом міжнародної програми DLL.

Величезна подяка за підтримку @Svitlana Balashova - координаторці проєкту, керівнику мовного відділу Katharina Buck, референтці відділу педагогічної кооперації Tatiana Pavlova, експерту #ChristianeBolteCostabiei та кожному учаснику зустрічі!

Кафедра німецької філології щиро дякує Goethe-Institut за тісну співпрацю, можливість розвиватися і навчати студентів за найсучаснішими інноваційними програмами!