Підбито підсумки XVI Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу

У СНУ ім. В. Даля підбили підсумки XVI Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який було організовано і проведено кафедрою германо-романської філології та перекладу Факультету міжнародних відносин.

Кафедру німецької філології на конкурсі представляла студентка 2 курсу ОП Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)) Трохименко Анна, яка посіла ІІІ місце у Номінації 7 – «Переклад поетичного твору з української мови на англійську» (https://snu.edu.ua/index.php/2022/06/06/pidbyto-pidsumky-xvi-vseukrayinskogo-studentskogo-konkursu-perekladu/#more-61889).

Кафедра німецької філології щиро вітає переможницю та бажає подальших творчих успіхів!