Академічна мобільність в Німеччині – літо проведено з користю

Студентка 3 курсу кафедри німецької філології ННІ іноземних мов Бровко Ліза (Середня освіта, ОП Мова і література (німецька, англійська)) скористалася можливостями програми Mavista та відвідала цього літа місто Галле (Німеччина), де працювала та вдосконалювала рівень мови. Ліза мала можливість подорожувати Німеччиною, відкривати її красу, знайомитися з новими людьми. Відвідані нею Берлін, Магдебург, Дрезден та деякі інші міста залишили незабутні враження. Наостанок студентка відмітила привітність німців, та їх готовність прийти на допомогу у будь-якому питанні. Ліза дякує кафедрі німецької філології за можливість реалізувати свої плани, вдосконалити знання німецької мови та відкрити нові горизонти.