Академічна доброчесність і підготовка наукових робіт

02.02.22 кафедрою німецької філології було проведено семінар із академічної доброчесності та підготовки наукових робіт для студентів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Учасники заходу були детально ознайомлені з особливостями академічної доброчесності при написанні курсових та кваліфікаційних робіт, основними положеннями про академічну доброчесність у ЗВО, Законом України «Про освіту» від 25.01.22 та методичними рекомендаціями для ЗВО з підтримки академічної доброчесності від Міністерства освіти і науки України.
Учасники заходу могли поставити питання та отримати вичерпні відповіді від Овсієнко Л.О.
Загалом у семінарі взяло участь більше 50 осіб, що доводить актуальність обраної теми.
Кафедра німецької філології дякує усім здобувачам освіти та запрошує на подальші заходи.