АНАСТАСІЯ БОЛОТЮК У ФІНАЛІ ХІІІ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИХ ЗУСТРІЧЕЙ МАЙСТРІВ СЛОВА!

Перший етап конкурсу відбувся 21 лютого у Луцьку. За право увійти до фіналу змагалися 37 претендентів – шанувальників польської літератури – із усієї України. Конкурс традиційно проходив під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні. Драматичні таланти студенток Насті Болотюк і Лесі Нечипоренко, які навчаються за освітньою програмою ПЕРЕКЛАД (російська, польська), оцінювало компетентне журі – фахівці-полоністи, діячі мистецтва і мистецтвознавці. Наші дівчата отримала неоціненний досвід, а Настя Болотюк увійшла до фіналу конкурсу! Навчально-науковий інститут іноземних мов і кафедра теорії та практики перекладу вітає свою фіналістку! Ми готові до перемоги!

Кафедра теорії та практики перекладу