Студенти ННІІМ за здорове харчування!

Студентки 2 курсу, групи Б дбають про власне здоров’я і харчування під час навчання! Усіх запрошують до студентського кафе і пропонують насолодитися корисними та поживними стравами. Ось відгук дівчат щодовибору цього закладу:

«Збалансоване харчування надзвичайно важливе для студентів, які хочуть бути активними впродовж дня. Воно впливає як на фізичну, так і на розумову активність. Оскільки я навчаюся на 2 курсі, у меня дуже щільний графік, багато невідкладних проектів і дуже мало вільного часу. Студенти обирають фаст-фуд та швидкі перекуси тому, що їх можна купити всюди. Як тільки ми заходимо до 3 корпусу нашого університету, праворуч невеличка кав’ярня гостинно пропонує гарячі напої з печивом та батончиками. Ліворуч – прилавок з випічкою, навпроти ж університету – лавка з шаурмою. Але для того щоб скласти сесію і бути продуктивними у навчанні, нам необхідне збалансоване харчування. В нашій групі ми притримуємося здорового способу життя:на перерві ми відвідуємо місцеве кафе “Я+ТИ”, яке розташоване на першому поверсі університету. Їжа – важлива частина нашого життя, тому ми обираємо ті продукти, які корисні та поживні для нас.»