Лондонське стажування викладачки ННІІМ

З 12 по 24 серпня 2018 р, Сливка Наталія Петрівна, старший викладач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови пройшла навчання у Літній школі фонетики, яка проводилась в Університетському коледжі Лондона (UCL). Університетський коледж Лондона є структурним підрозділом Лондонського університету, який займає 3-е місце у рейтингу кращих університетів Європи. Також цей університет знаменитий тим, що саме тут на початку 20-го століття був заснований перший факультет фонетики в Європі, який і став осередком Британської школи фонетики.

Протягом двотижневого навчання Наталія Петрівна мала змогу прослухати лекції кращих фонетистів Великобританії таких як др. Джеф Ліндсей (UCL), проф. Джен Сеттер (Reading University), др. Кейт Скот ( Kingston University), Джоана Пжедласка (Oxford University) та багатьох інших. Тематика лекційних та практичних занять була зосереджена на всіх важливих аспектах фонетики англійської мови: від сегментного аналізу до типів вимови та порівняльної фонетики. Наталія Петрівна ознайомилася з сучасними підходами до навчання фонетики, новітніми тенденціями та прогнозованими змінами у вимові, а також мала змогу обмінятися досвідом з іншими науковцями та викладачами з 20 країн світу.

З директором курсу, доктором Джеффом Ліндсеєм

Практичне заняття з проф. Джен Сеттер