ВІТАЄМО МІС ЧНУ-2019 – СТУДЕНТКУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПЕРЕКЛАД» ВІКТОРІЮ МАЛОМУЖ!

Цьогоріч корону першої красуні університету примірила студентка 1 курсу ННІ іноземних мов спеціальності «Переклад» Вікторія Маломуж.

На конкурс краси Вікторія прийшла за новими враженнями та друзями. Це не перше змагання у житті красуні: Минулого року дівчина виборола титул «Снігуронька року». На думку Вікторії, такі конкурси додають впевненості в собі й допомагають рухатися вперед до поставлених цілей.

Наразі дівчина опановує фах перекладача, і впевнена в тому, що здобуті знання у поєднанні з власною наполегливістю та творчими здібностями зроблять її конкурентноспроможною на сучасному ринку праці й неодмінно допоможуть досягти успіху в житті. Крім того, Вікторія професійно займається візажем та моделінгом, танцює в шоу-балеті.

Щиро вітаємо Вікторію з перемогою і бажаємо їй нових творчих і професійних звершень!

Кафедра теорії та практики перекладу