15 жовтня 2019 року кафедрою російської мови, зарубіжної літератури ...

15 жовтня 2019 року кафедрою російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання було відзначено 205-річний ювілей М. Ю. Лермонтова в межах роботи проекту «Творча майстерня майбутнього вчителя зарубіжної літератури», організаторами заходу стали Т. П. Костюк та Н. П. Іванова. До роботи долучилися студенти різних спеціальностей навчально-наукового інституту іноземних мов.
Під час творчого вечора звучали поетичні твори М.Ю. Лермонтова різними мовами: російською у виконанні Вадима Чурути, Інни Ільніцької, Дар’ї Шуплини, Ірини Новоселецької, Ольги Мамон, українською (Валерія Дацька), англійською (В. Єфіменко, Л. Танцюра, С. Капрізова, Л. Ахмед), німецькою (А. Гуреля), французькою (Н. П. Іванова). Художній світ поета, письменника та драматурга було представлено крізь призму сприйняття сучасного читача. Сторінки біографії М.Ю. Лермонтова озвучили студентки другого курсу – Тетяна Середенко та Яна Кузьменко. Повідомлення Евеліни Галустян та Олени Ткаченко довели, що талант генія знайшов відгук у різних видах мистецтва: живописі, музиці, театрі, кінематографі.
Поезії «Парус», «Я не люблю вас и люблю» репрезентували у різних аранжуваннях та відеоряді.
За технічну підготовку, відбір матеріалу та монтаж буктрейлерів відповідали В. Чурута та В. Сенатор Під час роботи творчої майстерні студенти мали можливість розкрити свій творчий потенціал та креативність.