Новорічна зустріч

22 грудня 2017 року кафедрою російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання ННІ іноземних мов було проведено лінгвокультурологічний захід «Традиції святкування Нового року та Різдва в Україні».

Його учасниками стали студенти ННІ іноземних мов 1 – 4 курсів та слухачі НМЦ міжнародної освіти, які вивчають російську та українську мови.

Приємно, що під час міжкультурної комунікації студенти зуміли об’єднатися й створити чудові новорічні вироби – сніжинки: велика вдячність за майстер-клас Інні Чемерис (кафедра іноземних мов) і Анастасії Стефановській (4 курс). А далі дружно заспівали дитячих новорічних пісень й навіть поборолися у пісенному батлі з іноземними гостями. Всіх вразили співом Фірас Олаіан (Палестина) й Надія Степаненко (1 курс), їх активно підтримували учасники дійства. Далі була тепла й неформальна фотосесія на кафедрі.

Сподіваємося, що і слухачі НМЦ міжнародної освіти стануть СТУДЕНТАМИ ННІ іноземних мов!

Кафедра російської мови, зарубіжної літератури

та методики навчання ННІ іноземних мов