Викладачка ЧНУ разом з європейськими науковцями досліджувала проблеми «відкритого суспільства» у Берліні

Старша викладачка кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Світлана Стройкова взяла участь у семінарі, який проходив у Берліні з 27 серпня по 03 вересня, і був присвячений дослідженню понять «відкрите суспільство» та «культура спогадів».

Під час поїздки викладачка відвідала пам’ятні місця столиці Німеччини, а саме пам’ятник Голокосту архітектора Айзенмана.

У межах дискусії про поняття «відкрите суспільство» під час семінару йшла мова також про футбол та фанів, про дітей з обмеженими можливостями у спорті, про розв'язання цих проблем. У міністерстві закордонних справ викладачка дізналася про проєкти у сфері громадянського суспільства. Цікавою та змістовною була екскурсія до Бундестагу, де проводить засідання німецький парламент. Місто Берлін залишається містом, яке вдало поєднує минуле та сьогодення.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького