Відкривай нові можливості разом з Еразмус +!!!

21 жовтня в ННІ іноземних мов кафедрою сучасних практик викладання англійської мови був проведений круглий стіл “Особливості навчання у європейському  ВНЗ за програмою ІСМ Erasmus+:досвід та практичні поради”.

Захід проводила в.о. завідувачки кафедри сучасних практик викладання англійської мови, координаторка проєкту з міжнародної кредитної мобільності з університетом Вальядолід, доцентка Наталія Сливка. До обговорення можливостей програми Еразмус+ долучилися зацікавлені студенти 1-4 курсів бакалаврату, студенти 1 курсу магістратури, учасниці проєкту Валентина Сенатор та Валерія Єфименко та викладачі кафедри сучасних практик викладання англійської мови. Учасники круглого столу дізналися про основні напрями програми Еразмус +, особливості участі у конкурсі з міжнародної академічної мобільності та подачу документів. Учасниця проєкту Валентина Сенатор, яка навчалася в іспанському університеті у весняному  cеместрі 2020- 2021 н.р. поділилася своїми враженнями від навчального процесу. Валерія Єфименко, яка зараз перебуває на навчанні записала відео, де закликала студентів бути наполегливими та брати участь у таких конкурсах, адже це прекрасна можливість для професійного та культурного розвитку. Усі  учасники заходу отримали подарунки від Національного офісу Еразмус+ в Україні.