Hochschulsommerkurse 2022 in Deutschland

28.10.2021 студенти 1-3 курсів ОС «Бакалавр» та 1 курсу ОС «Магістр» спеціальностей 014 Середня освіта та 035 Філологія взяли участь в онлайн-заході «Hochschulsommerkurse 2022 in Deutschland», який проводився лекторкою DAAD Керстін Дальйо.

Під час зустрічі з лекторкою DAAD cтуденти отримали важливу інформацію про літні курси вищої школи в Німеччині, особливості подання заявки на навчання та умови фінансування. Крім того, студенти кафедри німецької філології долучилися до воркшопу, проведеного лекторкою.

Кафедра німецької філології дякує Німецькій службі академічних обмінів та лекторці Керстін Дальйо за запрошення та сподівається на подальшу плідну співпрацю.
Теги: