Профорієнтаційна діяльність

8 грудня 2017р. відбувся інтерактивно-креативний  захід «Два великих артисти: Олександр Вертинський та Чарлі Чаплін», який відбувся у Мистецькій вітальні Олександра Вертинського, що у Подільському навчально-виховному комплексі Золотоніського району. У вересні 2017 року діяльність мистецької вітальні була відзначена дипломом Дев’ятого Міжнародного Фестивалю педагогічний інновацій, а у жовтні – золотою медаллю Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Цей захід став впровадженням Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп» у Черкаській області для вчителів зарубіжної літератури, який організували районне методичне об’єднання вчителів  зарубіжної літератури Золотоніської районної ради, вчителі зарубіжної літератури Золотоніського району, кафедра російської мови та зарубіжної літератури та методики навчання Навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.