Вебінар "Tuning into the TikTok generation"

3 листопада викладачі кафедри сучасних практик викладання англійської мови та студенти другого курсу спеціальності “Середня освіта”  на запрошення наших друзів та колег з мовної школи PATH, Аргентина, мали змогу приєднатися до вебінару “Tuning into the TikTok generation”. Спікером вебінаром був Джонатан Хедлі, консультант ELT. Великобританія. Метою вебінару було розглянути  питання підвищення мотивації молоді, з'ясувати чим саме їх так приваблює TikTok та познайомитися із навчальними  методиками, які можуть заохотити молодь до навчання. Щиро дякуємо нашим колегам, зокрема професору Грасіелі Мартінес за можливість долучитися до такого цікавого вебінару.