КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ДНЯ НАУКИ

16 травня 2017 року на психологічному факультеті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулося студентське засідання круглого столу з нагоди проведення Днів науки в Україні. Захід було організовано доцентом кафедри іноземних мов Н. В. Орловою з метою обговорення результатів дослідження фасилітаційного впливу формування і використання ментальних карт ( Mind Maps) під час підготовки до усного монологічного мовлення студентів немовних спеціальностей.
Студенти І курсу, які входили до складу експериментальної групи, поділилися власним досвідом з оформлення і використання ментальних карт під час підготовки до сповіщення з тем: My Future Profession і Major Schools of Thought in Psychology. Вони зазначили, що під час подібної самостійної роботи їм було легше запам'ятовувати матеріал. Студенти дійшли загального висновку, що розробка ментальних карт сприяє кращій орієнтації у ключових поняттях, поліпшує запам'ятовування тематичного лексичного матеріалу, полегшує дотримання логіки висловлювання під час презентації теми і, відповідно, підвищує оцінку за відповідь у порівнянні зі студентами з контрольної групи, які вчили теми за допомогою традиційних підходів.