CLIL at work

Викладачі ННІ іноземних мов: доц. Овсієнко Л.О., доц. Шуба Ю.В. та викл. Білецька В.С. пройшли стажування у Гейдельберзькому педагогічному університеті, Німеччина. Навчальний візит «CLIL at work», який тривав з 07.11.22 по 11.11.22, проводився у рамках міжнародного проєкту Erasmus+ KA2 «Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration / MultiEd» (Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції України / MiltiEd).
Під час навчального візиту до м. Гейдельберг, учасники відвідували та обговорювали уроки із застосуванням CLIL-методології у різних типах шкіл, спостерігали за класом, брали участь у виконанні творчих завдань, пов’язаних із цілями навчального візиту, дізналися про новітні методи у викладанні іноземних мов, поспілкувалися з українськими учнями-біженцями, яким надали психологічну підтримку та можливість поєднати онлайн навчання в українських школах із навчанням у Німеччині. Учасники університетів-партнерів мали змогу познайомитися з містом, дізнатися про культурну спадщину Гейдельбергу та її вплив на формування німецького романтизму.
Викладачі ННІ іноземних мов дякують організаторам за проведений захід та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.