Teaching excellence program

Завідувачка кафедри сучасних практик викладання англійської мови, доцентка Наталія Сливка долучилася до участі у Програмі Британської Ради в Україні “Teaching excellence program” у складі університетської команди, до якої  увійшли:  професор Василь Мойсієнко, професорка Наталія Андрусяк, докторка Галина Луценко.

Протягом другої половини 2021 н.р. викладачі проходили  онлайн навчання для управлінського персоналу та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, яке проводили науковці з британських університетів та представників Advance HE. Разом із колегами з інших  9 університетів, викладачі вивчали нові підходи до викладання, знайомилися з цікавими онлайн ресурсами та обмінювалися досвідом. 27 жовтня 2021 року в рамках реалізації проекту Британської Ради в Україні відбувся  тренінг «Communication and collaboration in blended learning». Спікери тренінгу – Василь Мойсієнко, Наталія Андрусяк, Галина Луценко та Наталія Сливка.  Учасники тренінгу мали змогу дізнатися про стратегії ефективної комунікації та співпраці в умовах змішаного навчання, а саме, про їх психологічні, освітні та цифрові аспекти; про роль викладача у забезпеченні та підтримці ефективної комунікації та співпраці під час освітнього процесу. Спікери тренінгу запропонували шляхи  модернізацій традиційних (орієнтованих на аудиторну роботу) та онлайнових занять з використанням як освітніх, так і цифрових інновацій. Подальша робота в рамках Програми Британської Ради буде тривати до березня 2022 року. Вона включатиме проведення онлайн-сесій за участі вітчизняних та закордонних доповідачів, а завершиться у березні 2022 україно-британським форумом «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті».