28 серпня 2019 року доцент кафедри німецької філології Л.О. Овсієнко ...

28 серпня 2019 року доцент кафедри німецької філології Л.О. Овсієнко взяла участь у методично-дидактичній зустрічі викладачів німецької мови, яка відбулася у м. Вінниця в школі іноземних мов «WizarD» за сприяння німецького видавництва Нueber. Метою цього заходу було підвищення кваліфікації вчителів та викладачів німецької мови в Україні. Формат методично-дидактичної зустрічі включав день інтенсивних семінарів та воркшопів на основі використання прогресивних найновіших підручників видавництва Hueber. Учасники семінару з усієї України мали змогу обговорити найновіші методики викладання граматики на основі підручників Hueber (Grammatikvermittlung mit Lehrwerken von Hueber Verlag), ознайомилися з особливостями викладання німецької мови для наймолодшої аудиторії учнів (Kindgerechter Deutschunterrichtmit „Jana&Dino“ und PLC). Учасників методично-дидактичної зустрічі було також детально проінформовано про оновлену структуру іспиту для рівня В2 (Gezielte Prüfungsvorbereitung mit „Sicher! Aktuell B2“).

Л.О. Овсієнко вдячна видавництву Нueber за надану можливість відвідати таку змістовну методичну зустріч та сподівається на подальшу плідну співпрацю.