Студенти кафедри німецької філології взяли участь у конференції молодих учених «РОДЗИНКА ‒ 2023»

10 травня 2023 року студенти кафедри німецької філології ННІ іноземних мов взяли участь у XXV Всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «РОДЗИНКА ‒ 2023» в Черкаському національному університету імені Богдана Хмельницького.

Під час роботи секції «Німецька філологія та методика навчання німецької мови», яка проходила в очному форматі, із вітальним словом до учасників конференції звернулася завідувачка кафедри німецької філології Овсієнко Л.О, доц. Титаренко О.І. та ст. викл. Левицька Л.А. Студенти усіх курсів німецького відділення взяли активну участь у науковому заході та виступили з цікавими доповідями на актуальні теми німецького мовознавства та методики навчання німецької мови.

Кафедра німецької філології бажає усім здобувачам освіти успіхів у подальшій науковій роботі.