ЧЕКАЄМО З НЕТЕРПІННЯМ АБІТУРІЄНТІВ З ОЗО «БОГУСЛАВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЛІЦЕЙ № 3 – МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК»»

Діти – наше майбутнє, майбутнє України. Важливо, аби наша талановита, амбітна молодь відчувала себе щасливою та професійно реалізованою під мирним небом цієї непереможної країни. Саме тому місія всіх освітян розповідати юнакам та дівчатам про існуючі професійні перспективи у момент, коли так важко знайти свій шлях. Навчально-науковий інститут іноземних мов не стоїть осторонь, а активно допомагає майбутнім абітурієнтам визначитись із вибором майбутньої професії та знайти своє покликання у житті.

З цією метою 2 березня 2023 року студентка-практикантка 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності «014 Середня освіта (014.021 Англійська мова і література)»  Леся Красюк організувала профорієнтаційну зустріч з учнями ОЗО Богуславського навчально-виховного об’єднання «Ліцей № 3 – Мала академія наук» з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів  зі спеціальностями та освітніми програмами, які пропонують у ННІМ, а також професійними перспективами, що відкриваються для випускників після закінчення університету. Леся з особливим натхненням розповідала про те, які знання, вміння та навички можна отримати, навчаючись у нашому ННІ, адже й сама навчається із величезним задоволенням.

Впевнені, що Лесина прекрасна розповідь не залишила нікого байдужим! Тож запрошуємо до нашої родини!